Systemy tarasowe SOFTLINE HS

Drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne Softline HS

Eleganckie, drewniane drzwi podnoszono-przesuwne w klasycznej stylistyce!

Systemy tarasowe SOFTLINE HS to nowoczesne drzwi balkonowe, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz funkcjonalnością. Drzwi te są przeznaczone do użytku w domach jednorodzinnych oraz w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych.

Główną cechą wyróżniającą drzwi balkonowe SOFTLINE HS jest ich wysoka izolacyjność termiczna. Konstrukcja drzwi oparta jest na profili zespolonych, wykonanych z aluminium i PVC. Dzięki temu drzwi te są odporne na uszkodzenia, a jednocześnie zapewniają doskonałą izolację termiczną.

Systemy tarasowe DUOLINE HS

HS DUOLINE

Eleganckie, trwałe drzwi podnoszono-przesuwne w technologii  drewniano-aluminiowej.

 

Systemy tarasowe MB-77 HS/MB-77 HS HI

Aluminiowe drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne MB-77 HS/MB-77 HS HI

Duże i wytrzymałe aluminiowe drzwi podnoszono-przesuwne w nowoczesnym designie, które sprawdzają się zarówno w budynkach jednorodzinnych, jak i w komfortowych apartamentach lub hotelach.

Systemy tarasowe IGLO-HS

Drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne Iglo-HS

Idealne rozwiązanie do wykonywania modnych przeszkleń tarasowych i balkonowych o dużych gabarytach nadające wnętrzom unikatowego charakteru.

Systemy tarasowe IGLO-HS to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie, które charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz trwałością. Systemy te są przeznaczone do stosowania na balkonach, tarasach oraz w pomieszczeniach o dużych przeszkleniach, takich jak na przykład oranżerie.

Przesuwne drzwi balkonowe HS oferują otwartą i swobodną przestrzeń życiową, łącząc wnętrze domu z naturalnym środowiskiem. Ceniony za estetykę, a także funkcjonalność system podnoszono-przesuwny HS nie pozwala na uchylenie aktywnego skrzydła. System ten posiada również skrzydło z przesunięciem, które otwiera się wzdłuż ściany za pomocą prowadnic.

Duże przeszklenia to coraz popularniejszy wybór w nowoczesnej architekturze, ponieważ dają właścicielom domów możliwość zaoszczędzenia miejsca i stworzenia nieograniczonej liczby aranżacji. Okna te stanowią atrakcyjne połączenie wnętrza z zewnętrzem, zapewniając obfitość naturalnego światła oraz poczucie przewiewności i przestrzeni. Nie tylko dodają one stylu każdemu domowi, ale także pełnią funkcję użytkową. Wybierając wysokiej jakości przesuwne drzwi balkonowe, należy wziąć pod uwagę nie tylko ich walory estetyczne, ale także parametry konstrukcyjne i użytkowe.

Dzisiejsze drzwi przesuwne HS, wykorzystujące najnowocześniejsze rozwiązania, zapewniają doskonałą ochronę przed wymianą ciepła między wnętrzem a otoczeniem. Drzwi tarasowe Internorm HS 330 zapewniają wyjątkową szczelność, dzięki odpowiedniemu przeszkleniu i izolowanej instalacji. Jego niski współczynnik przenikania ciepła Uw wynoszący do 0,73 W/m2K jest gwarantowany dzięki zastosowaniu potrójnego przeszklenia i technologii I-tec Glazing. Zlicowany próg z włókna szklanego dodatkowo zwiększa izolację termiczną i stabilność. Takie drzwi przesuwne zapewniają nie tylko świetną izolację, ale także nadzwyczaj dobrą izolację akustyczną (do 46 dB).

Profil zewnętrzny został wykonany z aluminium, materiału odpornego na działanie czynników atmosferycznych. Do strony wewnętrznej użyto drewna, dobrego izolatora termicznego. Zawiasy zostały ukryte w profilach, dzięki czemu elementy ramy są niewidoczne. Zainstalowana w ościeżnicy prowadnica zwiększyła odporność na włamanie (do standardu RC2). Skrzydła drzwi przesuwnych wytrzymują ciężar do 400 kg, ale otwierają się i zamykają płynnie i wygodnie. Zastosowanie niskich progów i łatwych w obsłudze drzwi przesuwnych przyczynia się do zwiększenia komfortu życia, zapewniając niezakłóconą przestrzeń życiową. Wysokiej jakości drzwi przesuwne HS nadają się do domów energooszczędnych i pasywnych.

DRUTEX S.A. stworzył innowacyjne autorskie rozwiązanie: system IGLO-HS, charakteryzujący się wysokiej jakości profilami klasy A, wykonanymi wyłącznie z materiału pierwotnego. Produkt ten dzięki zastosowanej technologii uszczelniania, najwyższej klasy profilom i optymalnemu wzornictwu jest idealnym wyborem dla domów energooszczędnych i pasywnych.Zaawansowana technologia umożliwia wykonanie przeszkleń o maksymalnej powierzchni do 6500 x 2600 cm, zapewniając doskonałe doświetlenie wnętrza i ułatwiając jego aranżację. Dzięki dwóm niezależnym prowadnicom i specjalnie dostosowanym okuciom, przesuwanie ogromnych skrzydeł nie wymaga dużego wysiłku, a stabilna konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania, nawet przy wadze skrzydła do 400 kg.

Nasze drzwi posiadają 7-komorowy profil autorski, wykonany z wysokiej jakości materiału pierwotnego oraz specjalne uszczelki welurowe w ościeżnicy i skrzydle, niespotykane u innych producentów stolarki. Uszczelki te są popularne wśród światowych koncernów samochodowych i podnoszą parametry systemu w zakresie energooszczędności i dźwiękoszczelności oraz braku przylegania w niskich temperaturach. Ponadto drzwi wyposażone są w niski próg aluminiowy, który zapobiega powstawaniu uskoków na styku drzwi i podłogi, zapewnia izolację termiczną i stanowi barierę dla mostków termicznych.

HAJDUK OKNA

Andrzej Hajduk

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 7
42-700 Lubliniec
woj. śląskie