W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór okien aluminiowych. Dostarczamy stolarkę odpowiednią do wszystkich typów budynków - okna do domów, okna do budynków użyteczności publicznej. Nasze okna sprawdzają się również w budynkach przemysłowych, a także biurowcach.
W zależności od konkretnych potrzeb, dostarczamy okna aluminiowe różnego typu. W naszym asortymencie znajdą Państwo okna stałe i rozwierne, ale także uchylne czy uchylno-przesuwne. Dostarczana przez nas stolarka różni się również poziomem izolacji termicznej, kształtem i kolorem. 

Okna aluminiowe są trwałe. To główny czynnik, który decyduje o wyborze właśnie takich okien. Cechuje je wysoki poziom odporności na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak wilgoć, promieniowanie słoneczne czy duże różnice temperatur. Dodatkowo okna aluminiowe są stosunkowo lekkie, więc nie obciążają konstrukcji - co przyczynia się do dłuższej żywotności ram i szyb. Ramy okien aluminiowych charakteryzują się również dużą sztywnością, dzięki czemu są odporne na odkształcenia.
Do zalet okien aluminiowych jest ich nieprzepuszczalność termiczna. W szczególności okna wyposażona w dodatkowe systemy izolacyjne pomaga utrzymać ciepło zimą, a także przyjemny chłód wewnątrz, gdy na zewnątrz panuje upał. Taki rodzaj okien przyczynia się do oszczędności rachunków za ogrzewanie. 

Okna aluminiowe to szybko rozwijający się trend na polskim rynku.Duży wpływ mają trendy w stylu samego budownictwa. Dzięki dużym przeszkleniom i modernistycznym kształtom, okna aluminiowe doskonale wpisują się w te koncepcje. Oprócz nowoczesnej estetyki, spełniają one również wymagania jakościowe i posiadają odpowiednie parametry wytrzymałościowe.

Okna aluminiowe są bardziej odporne na uszkodzenia atmosferyczne niż jakikolwiek inny rodzaj stolarki okiennej, nie wymagają konserwacji i są energooszczędne. Współczynnik przenikania ciepła dla okien aluminiowych może wynosić nawet 0,8 [W/m2K]. Można je również wyposażyć w dodatkowe elementy zwiększające bezpieczeństwo, jak zabezpieczenia przed dziećmi.

Nasza firma stale poszerza swój asortyment. Zajmujemy się dystrybucją innowacyjnej stolarki aluminiowej firmy Drutex. W naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór nowoczesnych systemów okiennych, odpowiednich dla budynków o różnej wielkości i architekturze.  Ponadto wyróżnia je niewielka waga i wytrzymałość konstrukcyjna. Optymalna sztywność skrzydeł pozwala na tworzenie dużych przeszkleń, zwiększających ilość światła dziennego wpadającego do wnętrza mieszkania lub biura. Dzięki temu w pomieszczeniu zawsze panuje ciepła, przyjemna atmosfera.

Oferowana przez nas stolarka aluminiowa to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą cieszyć się pięknymi widokami otaczającej przyrody bez konieczności wychodzenia z domu.

HAJDUK OKNA

Andrzej Hajduk

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 7
42-700 Lubliniec
woj. śląskie