Szukasz okien w Lublińcu i okolicach? Nie szukaj dalej niż u nas. Oferujemy różnorodne okna, które dopasujemy się do Twoich potrzeb, niezależnie od tego, czy szukasz czegoś tradycyjnego, czy czegoś bardziej nowoczesnego. Umów się na bezpłatny pomiar i znajdź idealne okna dla swojego domu.
 
Od ponad 25 lat dostarczamy naszym klientom produkty najwyższej jakości. Nasza gama produktów obejmuje: 
  • Okna PCV (IGLO), gdzie design jest wyrazem innowacyjności i nieszablonowości. Wysoki poziom bezpieczeństwa zapewniony dzięki zastosowaniu w standardzie dwóch zaczepów antykradzieżowych. Oferujemy bogatą kolorystykę oklein umożliwiająca dowolną aranżację wnętrza. Bardzo dobre parametry termiczne zapewniające oszczędność ciepła, dzięki optymalnej konstrukcji i uszczelnieniu EPDM. Dobre parametry akustyczne zapewniające komfort akustyczny.
  • Okna PCV z nakładką aluminiową są wykonane z polichlorku winylu, który jest trwałym i odpornym na warunki atmosferyczne tworzywem. Nakładka aluminiowa to dodatkowa warstwa z aluminiowych profili, która jest montowana na zewnątrz okna PCV. Nakładka zapewnia dodatkową ochronę przed warunkami atmosferycznymi oraz zwiększa trwałość i estetykę okna.Nakładka aluminiowa może być również wykończona w różnych kolorach, co pozwala na dostosowanie okna do estetyki budynku. W połączeniu z oknem PCV, nakładka aluminiowa zapewnia dobrą izolację termiczną i akustyczną, co przekłada się na wyższy komfort mieszkania. Okno z nakładką aluminiową jest również łatwe w utrzymaniu czystości, ponieważ aluminium jest łatwe do czyszczenia i nie wymaga specjalistycznej konserwacji.
  • Okna drewniane. Stawiamy na serię okien SOFTLINE. Używamy tylko najlepszych komponentów i wyselekcjonowanego drewna, aby zapewnić wysoką jakość. Zwracamy również uwagę na ekologię, stosując specjalne lakiery wodne. Oferujemy szeroki wybór farb kryjących i transparentnych, co pozwala na dowolną aranżację. Wysoki poziom energooszczędności zapewnia nam optymalna jakość materiałów użytych do produkcji oraz zastosowane systemy uszczelnień.
  • Okna drewniano-aluminiowe. Linia DUOLINE  daje doskonałe połączenie trwałości aluminium i estetyki drewna, w tym klasyczny i elegancki wygląd zgodny z nowoczesnymi trendami architektonicznymi. Istnieje duża możliwość aranżacji przestrzeni, dzięki dostępności szerokiej gamy kolorystycznej aluminium i drewna. Doskonałe parametry w zakresie energooszczędności i dźwiękoszczelności sprawiają, że to połączenie jest świetnym wyborem dla każdego domu. Wysoki poziom bezpieczeństwa to zasługa stabilności profilu aluminiowego połączonego z wysokiej jakości okuciami Maco. Łatwość utrzymania i pielęgnacji to kolejna zaleta, dzięki zastosowaniu profilu aluminiowego na zewnątrz.
  • Okna Aluminiowe i system MB zapewnia nowoczesny i stabilny profil aluminiowy, pozwalający na uzyskanie jednolitego wyglądu ramy i skrzydła od zewnątrz. Dzięki szerokiej gamie kolorów RAL łatwo dopasować go do każdego wystroju wnętrza. System jest kompatybilny z innymi systemami aluminiowymi i może być stosowany z zestawami jedno- lub dwuszybowymi. Szczelność systemu zapewniają specjalne uszczelki z kauczuku syntetycznego EPDM, co gwarantuje odporność na starzenie podczas wieloletniej eksploatacji. System pozwala również na stosowanie profili giętych, dzięki czemu możliwe jest tworzenie różnego rodzaju konstrukcji łukowych. Wreszcie, system zapewnia wysoki komfort użytkowania i minimalną potrzebę konserwacji oraz długą żywotność.
 
Nadszedł czas, aby zapomnieć o starych, nieefektywnych oknach. W starszych budynkach 25-30% energii jest zwykle tracone przez przeciągi, nieszczelności i słabą izolację. Ale dzięki nowym, podwójnie oszklonym oknom możesz zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za ogrzewanie i zapewnić sobie większy komfort w domu czy mieszkaniu. 
 
 Te wyliczenia dobitnie pokazują, jak ważna jest właściwa i solidnie wykonana izolacja termiczna. Mądre planowanie i rozmieszczenie powierzchni okiennych może znacznie zmniejszyć te straty energii. Istnieją sposoby (jak np. zainstalowanie dużych okien od strony południowej), które pozytywnie wpływają na bilans energetyczny budynku. Poziom izolacji zależy od trzech czynników: materiału ramy, szyby izolacyjnej i szczelności okna.
 
O właściwościach izolacyjnych okna możemy dowiedzieć się po jego współczynniku U. Jeśli jego wartość jest niska, właściwości termoizolacyjne są lepsze.
 
Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego rozwiązania? Skontaktuj się z nami na bezpłatny pomiar. Możesz odwiedzić także naszą siedzibę w Lublińcu.

HAJDUK OKNA

Andrzej Hajduk

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 7
42-700 Lubliniec
woj. śląskie