Brak wyników do wyświetlenia.

Nasza oferta drzwi wewnętrznych to połączenie trwałości i elegancji. Oferujemy drzwi fornirowane w wielu wzorach, dostosowanych do indywidualnych preferencji naszych klientów. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości fornirów, nasze drzwi są odporne na uszkodzenia oraz łatwe w utrzymaniu czystości.

W ofercie posiadamy również drzwi z litego drewna sosnowego oraz bukowego, które gwarantują naturalny wygląd i ciepły, przytulny klimat w pomieszczeniu. Te drzwi są solidne i trwałe, a jednocześnie dodają wnętrzu ciepła i elegancji.

 Zapewniamy szybką i profesjonalną usługę montażu, a także pomoc w doborze odpowiedniego modelu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i zamówić nasze drzwi wewnętrzne."

Oferujemy drzwi wewnętrzne fornirowane, który gwarantuje wysoką jakość i trwałość. Nasze drzwi są ręcznie produkowane, dzięki czemu zapewniamy unikalny i indywidualny charakter każdego produktu.

 Klienci mają możliwość wyboru rodzaju forniru z szerokiej gamy dostępnych opcji, w tym dębu, buku, jesionu i innych. Nasze drzwi są również produkowane na wymiar, co pozwala na idealne dopasowanie do wnętrza.

 Nasza kadra specjalistów pomoże w doborze odpowiedniego modelu i wymiaru, a także zapewni profesjonalny montaż. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i zamówić swoje idealne drzwi wewnętrzne z naturalnego forniru.

Zapraszamy do naszego salonu w Lublińcu.  Świadczymy swoje usługi również na terenie województwa śląskiego. HAJDUK OKNA

Andrzej Hajduk

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 7
42-700 Lubliniec
woj. śląskie