Gdzie kupić drzwi?

Zakup drzwi to decyzja podejmowana na lata, dlatego należy zadbać o to, aby była ona przemyślana i trafna. Drzwi zewnętrzne służą przede wszystkim w celu zapewnienia prywatności i bezpieczeństwa we wnętrzach. Dokonując wyboru, warto zaczerpnąć pomocy specjalistów, którzy pomogą dobrać odpowiedni model do funkcji, jakie będą sprawowały drzwi.

W salonie Hajduk w Lublińcu oferujemy szeroką i bogatą ofertę drzwi zewnętrznych jak i wewnętrznych. Nasza firma może zaproponować rozwiązania, które sprawdzą się w każdym miejscu i wnętrzu. Jesteśmy lokalnym liderem w dystrybucji i montażu wysokiej jakości drzwi (wewnętrznych, zewnętrznych, przesuwnych, szklanych). Oferowane przez nas modele sprawdzą się zarówno w przypadku przeprowadzki do nowego domu, jak i chęci przeprowadzenia remontu lub modernizacji istniejących pomieszczeń.

Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne - Lubliniec i okolice

Jeżeli jesteś z Lublińca, Dobrodzienia lub innej pobliskiej miejscowości to dobrze trafiłeś. Na naszej stronie możesz przejrzeć dostępne modele drzwi, a jeśli coś Cię zainteresuje lub masz pytania, umów się na spotkanie poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń, aby nasz doradca przyjechał do Ciebie i dokonał BEZPŁATNEGO pomiaru oraz oceny warunków technicznych. 


Podczas wizyty specjalisty możesz zapoznać się z próbkami kolorów i wykończeń. Gwarantujemy Ci najwyższą jakość i najlepsze dopasowanie produktów do Państwa potrzeb. Po złożeniu zamówienia w ciągu kilku do kilkunastu dni przywieziemy do Państwa drzwi i zamontujemy je. Oferujemy również wymianę starej stolarki drzwiowej, montaż nowych zamków i klamek. 

Mamy pełną świadomość, że nasi kontrahenci mają zróżnicowane potrzeby - Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Dlatego w naszym aktualnym asortymencie znajdują się drzwi (zewnętrzne, wewnętrzne), systemy przesuwne, okucia  i inne rozwiązania stworzone przez znanych producentów takich jak WIKĘD, MARTOM, HAJDUK czy DRUTEX. Oferujemy także drzwi własnej produkcji

 

Drzwi które mogą Państwo u nas kupić:
- drzwi wewnętrzne
- drzwi zewnętrzne
- drzwi do mieszkań
- drzwi do domów
- drzwi antywłamaniowe
- drzwi szklane
- drzwi dwuskrzydłowe
- drzwi przesuwne

W skład usługi wchodzi:
- pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
- montaż drzwi i ościeżnicy
- wniesienie drzwi do domu
- montaż klamek
- wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
- wycena drzwi
- demontaż drzwi i futryn


Jakie są korzyści ze współpracy z naszą firmą?


Nie tylko dostęp do szerokiej gamy drzwi i innych rozwiązań od zaufanych producentów, ale także naszą pełną profesjonalną wiedzę. Przez lata zdobyliśmy bezcenne doświadczenie w zakresie montażu drzwi, stałych przeszkleń i systemów przesuwnych, co oznacza, że możemy zaoferować najlepsze doradztwo każdemu klientowi, zarówno prywatnemu, komercyjnemu, jak i instytucjonalnemu.

Przekonaj się o tym współpracując z nami. Zapraszamy do kontaktu.

 

HAJDUK OKNA

Andrzej Hajduk

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 7
42-700 Lubliniec
woj. śląskie