Drzwi OPTIMAL - Martom

Drzwi 55 OPTIMAL są to drzwi z segmentu STANDARD w bardzo przystępnej cenie. OPTIMAL jest proponowany do domów o normalnym i niskim standardzie energetycznym. OPTIMAL cieszy się dużym powodzeniem wśród Klientów remontujących starsze budynki, których standard cieplny nie jest bardzo wysoki. Są to również idealne drzwi do pomieszczeń nieogrzewanych lub słabo ogrzewanych takich jak garaż lub pomieszczenie gospodarcze, gdy ważny jest atrakcyjny wygląd i trwałość.

Drzwi NORDIC - Martom

Drzwi 55 NORDIC jest produktem z segmentu MEDIUM dedykowanym do domów o wysokim i normalnym standardzie energetycznym. Większość nowych domów w Polsce jest budowana właśnie w takich standardach energetycznych.

Drzwi ARKTIC - Martom

Standard 72 ARKTIC to drzwi z segmentu PREMIUM. Posiadają znakomite właściwości izolacyjne i są dedykowane do domów budowanych w najwyższym standardzie cieplnym. Drzwi ARKTIC spełniają wyśrubowane normy ustalone dla domów energooszczędnych.

Drzwi PASSIVE - Martom

Drzwi 90 PASSIVE to produkty z segmentu PREMIUM PLUS. Spełniają one, a nawet wyraźnie przewyższają ekstremalnie rygorystyczne wymogi dla domów pasywnych. Rewelacyjne parametry cieplne drzwi PASSIVE stawiają je w gronie zdecydowanych liderów na rynku.

Drzwi Normal - Wikęd

Bezpieczne drzwi wewnątrzlokalowe

Drzwi w modelu Normal występują jedynie w wersji bez przeszklenia. Skrzydło drzwiowe drzwi Normal ma grubość 54 mm, wyposażone jest w uszczelkę, a wypełnione jest spienionym polistyrenem.

W drzwiach tego typu, występuje zamek dodatkowy górny 3-ryglowy z wkładko-gałką WILKA (system jednego klucza) oraz zamek główny 3-ryglowy z wkładką WILKA (system jednego klucza).

Ponad to, elementy takie jak ościeżnica „9″ lub „11″ laminowana z uszczelką, oraz 3 bolce antywyważeniowe należą do wyposażenia drzwi WIKĘD typu Normal. Regulacja języka. Trzy zawiasy regulowane.

Drzwi Premium - Wikęd

Linia Wikęd Premium są jednymi z częściej kupowanych w naszych autoryzowanych punktach sprzedaży. Skrzydła zewnętrzne linii Premium zapewniają dobre parametry izolacyjności. Zarówno tej termicznej, jak i akustycznej. Linia ta została uznana i otrzymała Europejski Standard Zgodności CE. Dodatkowo spełnia wymagania klasy antywłamaniowej RC2 (wg PN-EN 1627:2011. Konstrukcja tych drzwi wejściowych Wikęd oparta jest na 54 mm skrzydle oraz na stalowej ościeżnicy.

Drzwi Optimum - Wikęd

Linia drzwi zewnętrznych Wikęd Optimum jest optymalną propozycją skrzydła o dobrych parametrach i przystępnej cenie. Skrzydła zewnętrzne linii Optimum zapewniają również dobre parametry izolacyjności. Zarówno tej termicznej, jak i akustycznej. Linia Optimum oferowana jest w dwóch wersjach – z ościeżnicą TERMO i ościeżnicą ’12. Obie wersje posiadają Europejski Standard Zgodności CE i klasą odporności antywłamaniowej RC2.

Drzwi Termo Prestige Lux - Wikęd

Drzwi zewnętrzne z kolekcji Termo Prestige Lux są najwyższą klasą drzwi firmy Wikęd. Charakteryzują się głównie znakomitymi parametrami technicznymi. Izolacyjność akustyczna jest na poziomie 32 dB, zaś Izolacja termiczna Ud =0,85. Grubość skrzydła wynosi aż 86 mm. Wraz z połączeniem z ościeżnicą ciepłą TERMO tworzą zestaw drzwi wejściowych z najwyższej półki jakościowej. Skrzydła są wyposażone w aż 3 zawiasy 3D. Zawiasy są regulowane w trzech płaszczyznach. Posiadają 6 bolców antywyważeniowych oraz zasuwnicę z zamkiem centralnym i górnym. Do wytworzenia drzwi producent stosuje najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu statyki oraz termiki.

Andrzej Hajduk

ZAKŁAD STOLARSKI

ul. Piłsudskiego 7
42-700 Lubliniec
woj. śląskie