Drzwi MB-70

Producent: Drutex

Nowoczesne i wytrzymałe drzwi aluminiowe będące synonimem eleganckiego designu i wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

  • Drzwi systemu MB-70 są doskonałym rozwiązaniem stanowiącym połączenie trwałości, estetyki i nowoczesnego designu.
  • Olbrzymie możliwości wyboru kolorystyki z palety RAL dają możliwość dostosowania do każdego stylu architektonicznego.
  • Wysokiej jakości profile aluminiowe nie poddają się niekorzystnemu wpływowi warunków atmosferycznych.
  • Drzwi wykonane w tym systemie wyróżniają się elegancją i nowoczesnym wzornictwem, a jednocześnie, dzięki innowacyjnemu systemowi uszczelnienia z EPDM gwarantują wysokie parametry w zakresie energooszczędności.

Cechy

ProfilProfil

Profile systemu mają budowę trójkomorową o głębokości konstrukcyjnej kształtowników drzwi wynoszącej 70 mm z przegrodą termiczną wykonaną z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym. 

SzybySzyby

Dostępne pakiety szybowe do 50 mm. W standardzie pakiet szybowy jednokomorowy o współczynniku przenikania ciepła Ug = 1,0 W/(m2K) wg PN-EN674 oraz Ug = 1,1 W/(m2K) wg PN-EN673. Możliwość zastosowania pakietu 3-szybowego o współczynniku Ug = 0,5 W/(m2K) lub 4-szybowego z kryptonem o Ug = 0,3 W/(m2K) możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych, w ofercie szeroki asortyment wypełnień drzwiowych. 

OkuciaOkucia

Zasuwnica automatyczna trzypunktowa MACO, 3 zawiasy z aluminium, wyróżniające się wysoką wytrzymałością. Możliwość zastosowania klamek, gałkoklamek i pochwytów, opcjonalnie zamek jednopunktowy zapadkowo-zasuwkowy.  

Kolorystyka

Do wyboru ponad 200 kolorów do Twojej dyspozycji z palety RAL.

HAJDUK OKNA

Andrzej Hajduk

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 7
42-700 Lubliniec
woj. śląskie